Prezentace společnosti CONTECHIN GROUP na Build Mongolia 2020

Úspěšnou prezentací naší společnosti CONTECHIN GROUP na Build Mongolia 2020 se nám otevírají nové možnosti pro spolupráci se společnostmi v oboru zateplení a výroby stavebních hmot. Technologie na výrobu stavebních hmot pro zateplování budov, které jsme prezentovali, jsou v Mongolsku téma.

Zkušenosti, know-how, zodpovědný přístup a zvuk české značky je předmětem velkého zájmu mongolských odborníků a CONTECHIN GROUP je dlouhodobým a spolehlivým partnerem v tomto odvětví. Díky podpoře české ambasády jsme se i v této době mohli stát účastníky veletrhu a dát o sobě vědět.

Erbil – Irácký Kurdistán 2019

Ve dnech 28.9-2.10 navštívil Viktor Minář jménem naší společnosti nádherné město Erbil v Iráckém Kurdistánu. Hlavním cílem cesty byla jednání s našimi existujícími obchodními partnery o projektech, které zde připravujeme a také návštěva Erbil International Fair.

Incomingová mise z Brazílie

V květnu 2019 proběhla incomingová mise z Brazílie, kterou organizovalo Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Generálním konzulátem v Sao Paulu.

Účast na pivním veletrhu v Brazílii

V důsledku navázání dobrých obchodních vztahů v průběhu podnikatelské mise z roku 2018, pořádané Hospodářskou komorou České republiky, učinila naše společnost rozhodnutí, zúčastnit se Pivního veletrhu v Blumenau v březnu 2019.

Incomingová mise ze státu Santa Catarina

Na podzim roku 2018 byla úspěšně zrealizována incomingová mise z Brazílie ve spolupráci Ministerstva zemědělství a Honorárního Konzula ve státě Santa Catarina, pana Rafaela Thalese.

Zahájení projektů v Iráku

Naše společnost ve spolupráci s Českou rozvojovou agenturou zahájila v roce 2018 projekt „Vyhledání obchodního partnera na výrobu suchých stavebních hmot“.

Účast na misi do Brazílie

V březnu 2018 se zástupce naší společnosti zúčastnil podnikatelské mise pořádané Hospodářskou komorou České republiky, pod vedením pana Iljy Mazánka. Mise byla zaměřena na oblast pivovarnictví – výrobní technologie, suroviny, designérství.

Kontakt na CONTECHIN GROUP

Nechte si nezávazně zpracovat cenovou kalkulaci realizace pro danou technologii.

CONTECHIN GROUP s.r.o.

Sídlo: Úzká 162, 790 81 Česká Ves
IČ: 25286846 DIČ: CZ25286846