O společnosti CONTECHIN

Společnost CONTECHIN se zaměřuje na dodávky technologií a investičních celků. Věříme, že díky našim dovednostem a zkušenostem přispíváme k šetrnému přístupu a využívání přírodních zdrojů.


MISE

Být předním dodavatelem moderních technologií a investičních celků a během našeho růstu dodržovat veškeré etické a morální principy a hodnoty.

VIZE

Přinášet zákazníkům optimální a úplné řešení ve všech oblastech našich výrobních a dodavatelských aktivit.

HODNOTY

Profesionální a solidní pracovní tým. Zodpovědnost k životnímu prostředí a přírodním zdrojům. Úcta, respekt a lidský přístup k zákazníkům a spolupracovníkům

Bořivoj Minář

Důležitým aspektem jsou i tradice a zkušenosti českých průmyslníků, na které se vším respektem navazujeme. Český průmysl patřil, patří a nadále i bude patřit ke světové špičce. V oblasti energetiky a zpracování minerálních surovin nabízíme moderní řešení na nejvyšším stupni profesionality a přiměřené ceně.

Společnost CONTECHIN se zaměřuje na úplná, na míru navržená řešení. Tým spolupracovníků a partnerů, zapojených do našeho konsorcia, je způsobilý řešit i velmi složitá zadání.

Dodáváme technologie pro zpracování nerostných surovin, technologie pro zpracování biomasy a technologie pro výrobu tepelné a elektrické energie z biomasy. Velkou pozornost věnujeme také technologiím pro energetické využití komunálního odpadu.

Na základě velké poptávky, jsme do našeho portfolia zařadili i dodávky minipivovarů pro výrobu českého piva. Za pozornost stojí nabídka startovních řešení CON-BEER® 500 COMPACT a CON-BEER® 1000 COMPACT. Pro výrobu českého piva dodáváme k našim technologiím i slad a chmel.

Nabízíme úplná řešení sestávající z poradenství, návrhu řešení, dodávky s montáží, zaškolení obsluhy, servisu a dodávky náhradních dílů. Přejeme si, aby se k nám zákazníci vraceli. Vybudování důvěry je pro nás cíl i závazek.

Bořivoj Minář
Jednatel / Zakladatel společnosti

Kontakt na Contechin

Nechte si nezávazně zpracovat cenovou kalkulaci realizace pro danou technologii.

CONTECHIN s.r.o.

Sídlo: Úzká 162, 790 81 Česká Ves
IČ: 01814745 DIČ: CZ01814745