Nabízíme technologie pro vytvoření nových a likvidaci existujících skládek. Jedná se o dodávku kompletního řešení na míru. Na základě dodaných dat a požadovaného cíle zákazníka navrhneme a zrealizujeme ekonomicky nejvhodnější řešení.

ZAKLÁDÁNÍ NOVÝCH SKLÁDEK

Od roku 2024 bude V ČR vytváření nových skládek výrazně omezeno zákonem.

LIKVIDACE EXISTUJÍCÍCH SKLÁDEK

Dodání technologie pro efektivní likvidaci skládek ke kterému dochází např. vlivem růstu životní úrovně, rozvoje a rozrůstání obcí či obecním a státním předpisům.

Jedná se o technologická zařízení navržená k třídění surovin na skládkách. Návrh technologie je vždy individuální, podle požadavků zákazníka a dostupných prostor. Dodávané technologie jsou poloautomatické nebo automatické.

TŘÍDĚNÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN

papír, plasty, skla, kovy

TŘÍDĚNÍ ORGANICKÝCH ČÁSTÍ

zbytky rostlin, hlína, kámen, dřevo

Zpracování takto vytříděných surovin je dalším krokem v procesu energetického využití odpadů. Zpracování odpadů je výhodné nejen ekonomicky, ale také ekologicky. Snižuje zátěž na životní prostředí, šetří přírodní zdroje surovin i energií a snižuje těžbu a spotřebu primárních surovin a tím i negativní vlivy na životní prostředí.

SEPARACE DRUHOTNÝCH SUROVIN

  • paketování
  • dodávky zpracovatelům

 VYUŽITÍ ORGANICKÝCH ČÁSTÍ

  • kompost
  • bioplyn
  •  teplo

 ODDĚLENÍ A LIKVIDACE ŠKODLIVÉHO ODPADU

Kontejnery typu CON-GA představují osvědčený způsob tříděného sběru ve vyspělé Evropě.Plní vysoké nároky kladené na kontejnery na tříděný sběr. O kvalitě vás přesvědčí i 5-ti letá záruční doba, kterou bychom bez použití vysoce kvalitních materiálů i povrchové úpravy jednotlivých dílů nemohli garantovat.

Kontejnery jsou vyrobeny ze sklolaminátu s vysokou mechanickou a chemickou odolností a žárově zinkované oceli. Díky materiálu jsou kontejnery vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům a vysoce kvalitní gelcoaty a technologie jejich nanášení garantují barevnou stálost a možnost čištění sprejových nástřiků.

Kontakt na CONTECHIN GROUP

Nechte si nezávazně zpracovat cenovou kalkulaci realizace pro danou technologii.

CONTECHIN GROUP s.r.o.

Sídlo: Úzká 162, 790 81 Česká Ves
IČ: 25286846 DIČ: CZ25286846