Ing. Bořivoj Minář, CONTECHIN s.r.o.

Úzká 162, 790 81 Česká Ves, Czech Republic - EUROPE, tel.: +420 602 734 223, e-mail: minar@contechin.eu, www.contechin.eu


Ing. Bořivoj Minář, CONTECHIN s.r.o.
Cz En Ru
 

Pivovary, minipivovary - výroba českého piva

MINIPIVOVARY CON-BEER®

Proč minipivovar?
Současný trend vlastních minipivovarů, díky kterým lze nabízet pivo osobité, jedinečné a především živé, se stále drží na vrcholu. Živé pivo si zachovává mnoho minerálů a vitamínů, které se pasterizací u klasických piv ničí. Pivo z minipivovaru má kratší dobu skladovatelnosti (cca 2 – 6 týdnů dle způsobu výroby a skladování). Nízká teplota a případná filtrace skladovatelnost piva prodlužuje. Výroba vlastního piva nabízí unikátní příležitost k odlišení od konkurence za podpory silné tradice, zkušeností a kvalitních surovin. Ať už chcete vyrábět a prodávat pivo ve vlastní restauraci, anebo si vytvořit síť stálých odběratelů a nabídnout jim jejich značku na míru, minipivovar nabízí široké spektrum možností, jak zahájit či rozšířit Vaše podnikání a zvýšit jeho atraktivitu. Pořízením minipivovaru se otevírá Vaše okno příležitosti.

Minipivovar CON-BEERMinipivovar

 Proč náš minipivovar CON-BEER®? [prospekt zde]

 • Dodáme, smontujeme, uvedeme do provozu, uvaříme, zaučíme, předáme receptury, poskytneme záruční i pozáruční servis, nabídneme náhradní díly, zajistíme suroviny
 • Spolupodílíte se na návrhu svého vlastního minipivovaru – chceme slyšet Váš názor!
 • Záruka ryze české kvality!
 • Vysoká technická úroveň a kvalita zpracování – tanky s certifikátem TÜV i s doložením původu materiálu
 • Moderní a profesionální řešení na míru
 • Optimální koncept pro ekonomické vaření piva
 • Technologie prověřena českými sládky
 • Garance použitého materiálu, kdy nerez ani po letech používání nerezaví
 • Optimální návrh varny, ohřevu i chlazení znamená ekonomický provoz a zajištění stabilních podmínek pro výrobu piva v nejvyšší kvalitě.
 • Správné provedení celoplošné izolace tanků
 • Konstrukce tlakových nádob a kvalita svárů (efekt nafukovacího míče)
 • Spodní či svrchní kvašení? Nemusíte se rozhodovat před zakoupením minipivovaru. U našich minipivovarů lze kvasit oběma způsoby bez dodatečných zařízení.
 • Garantujeme dlouhodobé bezproblémové vaření s dosažením požadovaných výkonů
 • Naše tanky lze použít pro celý technologický cyklus. Slouží pro kvašení, zrání a v závěru i jako přetlačné tanky bez nutnosti přečerpávání mezi jednotlivými etapami (úspora času i nákladů). 

MinipivovarMinipivovar

 

 

 

 

 

 

 Pro koho je určen minipivovar?
Minipivovary jsou určeny především do pivních barů, klubů, restaurací a hotelů, které se chtějí odlišit od tradičních hostinců a nabízí návštěvníkům něco originálního. Příjemná atmosféra, jedinečná chuť vlastního piva, které obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a proteinů je neodolatelná. Rozšířením nabídky o živé pivo, zvýšíte návštěvnost Vašeho zařízení. Nejen, že Vám návštěvníci zůstanou věrní, ale doporučí Vás svým přátelům a kolegům jako místo, kde můžou příjemně strávit svůj čas se sklenicí živého chutného piva, ať už ve volných chvílích s přáteli, nebo při obchodním jednání. Pořízení minipivovaru lze využít i jako čistě podnikatelskou příležitost pro vybudování vlastní značky a distribuční sítě. S minipivovarem CON-BEER® najdete správné řešení.


Minipivovar CON-BEER®  [prospekt zde]
Minipivovar CON-BEER® Vám dodáme dle Vašich potřeb a přání. Bude splňovat všechny požadavky na kvalitu, spolehlivost a ekonomicky efektivní provoz. Návrh řešení minipivovaru CON-BEER® vypracujeme ve spolupráci s Vámi tak, aby byl harmonickou součástí interiéru Vaší restaurace, baru nebo hotelu. Zákazníci si vychutnají nezaměnitelnou chuť Vašeho piva současně s atraktivním prostředím, ve kterém se vaří pivo.

Více informací naleznete v katalogu CON-BEER

Minipivovar

 

Aktuality

 

 

NAPSAT ZPRÁVU

 

2019

2018

2017

2016

2015 

2014

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies