Ing. Bořivoj Minář, CONTECHIN s.r.o.

Úzká 162, 790 81 Česká Ves, Czech Republic - EUROPE, tel.: +420 602 734 223, e-mail: minar@contechin.eu, www.contechin.eu


Ing. Bořivoj Minář, CONTECHIN s.r.o.
Cz En Ru
 
CONTECHIN s.r.o. -> O NÁS -> O ZAKLADATELI

Profesní životopis

Jméno, příjmení: Bořivoj M i n á ř

Datum narození: 19.12.1959
Bydliště: Úzká 162, Česká Ves, PSČ 790 81
Vzdělání: VŠ


Narodil jsem se 19.12.1959 v Lanškrouně. Jsem absolventem SPŠ strojní v Šumperku a dále pak strojní fakulty ČVUT v Praze. Na Jesenicko jsem se „přiženil“ v roce 1981. Mám dvě děti. Od roku 1982 jsem pracoval ve firmě Teramo Vápenná a.s. (dnes OMYA a.s.) až do roku 1993. Ve společnosti Teramo Vápenná (následně OMYA a.s.) jsem procoval postupně na pozicích dělník, směnový mistr ve výrobě, referent projekce, vedoucí útvaru péče o základní prostředky. Od roku 1993 jsem spoluzaložil a následně vedl společnost STOMIX, spol.s r.o., budoucí mateřskou společnost mezinárodního holdingu STOMIX. Zde jsem byl jednatelem a generálním ředitelem. Společnost STOMIX je významným výrobcem a dodavatelem materiálů pro vnější úpravy objektů (zateplení, nátěry, sanace, omítky.), které prodává nejen v ČR, ale i na další trhy východní i západní Evropy. Zahraniční zkušenosti a dodávky společnosti jsou především ze Slovenska, Ruska, Ukrajiny, Polska, Litvy , Anglie, Francie, Řecka aj. V roce 2011 došlo k akvizici STOMIXu nadnárodním německým koncernem Sto A.G. Po vzájemné dohodě, jsem v září 2012 ukončil jednatelství a smluvní vztah se společností STOMIX, spol.s r.o.
Jsem jednatelem a majitelem společnosti CONTECHIN.

MODERNÍ TECHNOLOGIE, PORADENSTVÍ, FINANCOVÁNÍ, DODÁVKY, SERVIS

Předmět činnosti
Dodávky technologií pro zpracování biomasy a nerostných surovin. Dodávky potravinářských technologií se zaměřením na minipivovary pro výrobu piva plzeňského typu.

Produktové portfolio
A/Technologie pro zpracování biomasy
B/Čistění a úprava vody
C/Technologie pro zpracování nerostných surovin
D/Pivovary, minipivovary – výroba českého piva.

Obchodní aktivity jsou směrovány především na prioritní země české exportní strategie
Rusko, Vietnam, Indie, Čína, Turecko, Srbsko, Bělorusko, Kazachstán, USA.

Kromě podnikatelské činnosti jsem aktivní v dalších institucích. Vykonávám další činnosti a funkce přímo související s podnikáním. Jedná se o funkci předsedy představenstva OHK Jeseník, jsem předsedou představenstva KHK olomouckého kraje, viceprezident HKČR. Jsem členem správní rady Univerzity Palackého v Olomouci. Českou manažerskou asociací jsem byl oceněn titulem Manažer roku 2007 pro odvětví stavebních a chemických materiálů. Hovořím světovými jazyky RU,AJ,NJ,PL aktivně, srbsky pasivně.

Jsem zvyklý pracovat a jednat s lidmi, vést pracovní tým a sám pracovat s vysokým nasazením.


S úctou

Ing. Bořivoj Minář
CONTECHIN s.r.o.
 

Aktuality
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies