Ing. Bořivoj Minář, CONTECHIN s.r.o.

Úzká 162, 790 81 Česká Ves, Czech Republic - EUROPE, tel.: +420 602 734 223, e-mail: minar@contechin.eu, www.contechin.eu


Ing. Bořivoj Minář, CONTECHIN s.r.o.
Cz En Ru
 
CONTECHIN s.r.o. -> O NÁS -> O SPOLEČNOSTI

CONTECHIN s.r.o. 

MODERNÍ TECHNOLOGIE - PORADENSTVÍ - DODÁNÍ - SERVIS

 

Společnost CONTECHIN se zaměřuje na dodávky technologií a investičních celků. Věříme, že díky našim dovednostem a zkušenostem přispíváme k šetrnému přístupu a využívání přírodních zdrojů. Důležitým aspektem jsou i tradice a zkušenosti českých průmyslníků, na které se vším respektem navazujeme. Český průmysl patřil, patří a nadále i bude patřit ke světové špičce. V oblasti energetiky a zpracování minerálních surovin nabízíme moderní řešení na nejvyšším stupni profesionality a přiměřené ceně.

Společnost CONTECHIN se zaměřuje na úplná, na míru navržená řešení. Tým spolupracovníků a partnerů, zapojených do našeho konsorcia, je způsobilý řešit i velmi složitá zadání.

Dodáváme technologie pro zpracování nerostných surovin, technologie pro zpracování biomasy a technologie pro výrobu tepelné a elektrické energie z biomasy. Velkou pozornost věnujeme také technologiím pro energetické využití komunálního odpadu. V sektoru energetických úspor aktivně působí člen konsorcia CONTECHIN, společnost MISEKO Group s.r.o.

Na základě velké poptávky, jsme do našeho portfolia zařadili i dodávky minipivovarů pro výrobu českého piva. Za pozornost stojí nabídka startovních řešení CON-BEER® 500 COMPACT and CON-BEER® 1000 COMPACT. Pro výrobu českého piva dodáváme k našim technologiím i slad a chmel.

Nabízíme úplná řešení sestávající z poradenství, návrhu řešení, dodávky s montáží, zaškolení obsluhy, servisu a dodávky náhradních dílů. Přejeme si, aby se k nám zákazníci vraceli. Vybudování důvěry je pro nás cíl i závazek.

Ing. Bořivoj Minář

Jednatel / Zakladatel společnosti

 

          VIZE

Přinášet zákazníkům optimální a úplné řešení ve všech oblastech našich výrobních a dodavatelských aktivit.

 

          MISE

Být předním dodavatelem moderních technologií a investičních celků a během našeho růstu dodržovat veškeré etické a morální principy a hodnoty.

 

          HODNOTY

Profesionální a solidní pracovní tým.

Zodpovědnost k životnímu prostředí a přírodním zdrojům.

Úcta, respekt a lidský přístup k zákazníkům a spolupracovníkům

 

 

 

 

 

Aktuality

 

 

NAPSAT ZPRÁVU

 

2019

2018

2017

2016

2015 

2014

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies